Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

16.11.2020
W ostatniej zaplanowanej 15 kolejce tej rundy Orzeł Iwanowice podejmował drużynę sąsiadującą w tabeli Piliczankę Pilica. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze i już w 2 minucie po trafieniu Ciszewskiego mogli się cieszyć z prowadzenia. Pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Orła. W drugiej odsłonie oglądaliśmy trzy bramki. W 64 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Kucharskiego piłka trafiła w wbiegającego Jakubka i odbiła się w stronę bramki całkowicie zaskakując Beretę. Trzy minuty później kapitan Orła Iwanowice zrekompensował sobie wcześniejszą sytuację i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pewnie i precyzyjnie posłał piłkę głową do bramki Piliczanki. Wynik 2:1 utrzymywał sie do 88 minuty. Po wyrzucie z autu piłka trafiła na nogę Musialskiego, a ten intuicyjnie posłał ja w kierunku bramki Orła i doprowadził do remisu. Wynik 2:2 nie uległ już zmianie do końca spotkania i można śmiało powiedzieć, że Orzeł Iwanowice ma swoisty patent na remisy 2:2 tracąc bramki w ostatnich minutach spotkania i nie dowożąc korzystnego wyniku do końca meczu.